Ju jeni vizitori 4676932

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET AMBIENT NË SARANDË
 • IMG-20160907-WA0000
  Full Screen
  • IMG-20160907-WA0000%1/7
  • IMG-20160907-WA0001%2/7
  • IMG-20160907-WA0002%3/7
  • IMG-20160907-WA0003%4/7
  • IMG-20160907-WA0015%5/7
  • IMG-20160907-WA0017%6/7
  • IMG-20160907-WA0019%7/7
  1/7
  IMG-20160907-WA0000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 298
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: Ne projekt
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Sarandë
  • Zona e brendshme: 1.200 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet një ambient pesë katësh i papërfunduar në Sarandë. Ndodhet në kodër me pamje drejtëpërdrejtë nga deti Jon. Ka një panoramikë mjaft të këndshme me orientim nga të gjitha anët, perëndim, lindje, veri dhe jug. Të jep mundësinë për të zhvilluar çfarëdolloj biznesi.
  Për më tepër informacion, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 1200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %