Ju jeni vizitori 4694150

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje
 • lajdu
  Full Screen
  • lajdu%1/1
  1/1
  lajdu
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 268
  • Tipi i prones: Butik
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Bulevardi kryesor
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi kryesor, Durres
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • per shitje 4 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqani me siperfaqje totale 80m2 ne kat te pare ne Bulevardin kryesor. Ambienti ndodhet nder rruget me te frekuentuara te qytetit dhe ka lehtesi ne dhenien e tij me qera. Aktualisht ushtron aktivitetin nje biznes i sukseshem me klientele te ngritur prej vitesh. Ju mirepresim per nje vizite nga afer.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %