Ju jeni vizitori 4695493

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient per biznes ne rrugen kryesore Dritan Hoxha
 • 5f28cea4-0d09-46d8-87f1-edb4e1423f9e
  Full Screen
  • 5f28cea4-0d09-46d8-87f1-edb4e1423f9e%1/3
  • 173b83d9-2714-4603-b8d2-e1553900716a%2/3
  • 72070a78-58b9-4586-83bf-c707d49cb053%3/3
  1/3
  5f28cea4-0d09-46d8-87f1-edb4e1423f9e
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 155
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga ''Dritan Hoxha''
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 260 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • per shitje 395 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient per biznes ne rrugen kryesore Dritan Hoxha. Godina eshte dy katshe ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 45 m2+120 m2 verande e shfrytezueshme ndersa kati i dyte 95 m2. Momentalisht eshte ne gjendje pune dhe i dhene me qira. Objekti eshte nje blerje shume e mire per investim per shkak te pozicionit te tij strategjik ne nje zone me kalueshmeri te larte. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Dyqanet mund te shiten edhe te ndare!!

  Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone ju ftoj te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 260.00 m²
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %