Ju jeni vizitori 4585677

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • robi
  Full Screen
  • robi%1/3
  • po%2/3
  • poo%3/3
  1/3
  robi
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 640
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 110 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne nje zone teper te preferuar.
  Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine si dhe 2 tualete.
  Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati me administrim shuem te mire.
  Eshte pjeserisht i mobiluar dhe mund te sherbeje dhe per zyra.
  Orientim jug-perendim
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta