Ju jeni vizitori 4695511

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 ne Vollga + garazhd
 • 20160820_132441
  Full Screen
  • 20160820_132441%1/12
  • 20160820_132509%2/12
  • 20160820_132608%3/12
  • 20160820_132553%4/12
  • 20160820_132414%5/12
  • 20160823_111707%6/12
  • 20160820_132450%7/12
  • 20160823_112328%8/12
  • 20160823_112449%9/12
  • 20160820_132525_001%10/12
  • 20160820_132532%11/12
  • Image0005.JPG%12/12
  1/12
  20160820_132441
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 270
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Adresa: L.1, Shetitorja "Taulantia"
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 65.50 m2 i organizuar ne nje dhome gjumi, dhome ndenje, kuzhine, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne Shetitoren 'Taulantia' me akses te plote ne te. Gjithashtu se bashku me apartamentin mund te shitet dhe garazhdi me siperfaqe totale 29 m2 me nje cmim total 65 000 euro. Apartamenti mund te shitet dhe i vecuar nga garazhdi me cmim 55 000 euro. Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • dush 1
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
   • kopesht
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %