Ju jeni vizitori 4571275

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA OSE SHITET VILË
 • IMG_1873.JPG
  Full Screen
  • IMG_1873.JPG%1/25
  • IMG_1850.JPG%2/25
  • IMG_1858.JPG%3/25
  • IMG_1860.JPG%4/25
  • IMG_1864.JPG%5/25
  • IMG_1868.JPG%6/25
  • IMG_1875.JPG%7/25
  • IMG_1876.JPG%8/25
  • IMG_1878.JPG%9/25
  • IMG_1883.JPG%10/25
  • IMG_1894.JPG%11/25
  • IMG_1918.JPG%12/25
  • IMG_1923.JPG%13/25
  • IMG_1970.JPG%14/25
  • IMG_1972.JPG%15/25
  • IMG_1974.JPG%16/25
  • IMG_1978.JPG%17/25
  • IMG_1981.JPG%18/25
  • IMG_1980.JPG%19/25
  • IMG_1979.JPG%20/25
  • IMG_1986.JPG%21/25
  • IMG_1988.JPG%22/25
  • IMG_1987.JPG%23/25
  • IMG_1994.JPG%24/25
  • IMG_1995.JPG%25/25
  1/25
  IMG_1873.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 300
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 4 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qyteti Studenti
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Fuat Toptani, Blloku i Vilave Gjermane
  • Zona e brendshme: 550 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira një vilë në rr. Fuat Toptani me sipërfaqe të përgjithshme prej 550 m2. Vila është 4-katëshe e organizuar në 6 dhoma gjumi, 4 dhoma ndenjeje dhe 3 banjo. Secili kat ka hapësirën e tij të jashtme, pra daljen në ballkon. Kati i parë ka dalje në oborr, kati i dytë dhe i tretë ka dalje në ballkon, ndërsa kati i katërt përveç organizimit në 1+1 ka edhe një papafingo. Orientimi është nga të gjitha anët, pra lindje, perëndim, jug dhe veri.
  Vila ndodhet në afërsi të vilave gjermane. Një ndër zonat më të mira dhe të qeta të kryeqytetit, ku të gjitha facilitetet janë të pranishme për një jetë sa më komode.
  Facilitetet përfshijnë : Shkolla (kopshte/çerdhe, 9-vjeçare, gjimnaz, universitet), farmaci, supermarket, market, komisariatin, transportin publik, etj.
  Gjithashtu eshte i mundur dhe opsioni i shitjes, cmimi i diskutueshem.

  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 4
   • Tualete 3
   • Korridor
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 4
  • Perreth
   • Banka
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Supermarkete
   • Pamje nga kopeshti
  • Ekip
   • Sobe
   • pjatalares
   • gatim elektrik
   • frigorifer
   • furnizime
   • dush
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 550.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Krevate ekstra
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta