Ju jeni vizitori 4572787

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira vile 3 kateshe.
 • SAM_6389.JPG
  Full Screen
  • SAM_6389.JPG%1/33
  • SAM_6362.JPG%2/33
  • SAM_6387.JPG%3/33
  • SAM_6364.JPG%4/33
  • SAM_6326.JPG%5/33
  • SAM_6271.JPG%6/33
  • SAM_6267.JPG%7/33
  • SAM_6275.JPG%8/33
  • SAM_6246.JPG%9/33
  • SAM_6237.JPG%10/33
  • SAM_6258.JPG%11/33
  • SAM_6255.JPG%12/33
  • SAM_6278.JPG%13/33
  • SAM_6292.JPG%14/33
  • SAM_6315.JPG%15/33
  • SAM_6313.JPG%16/33
  • SAM_6317.JPG%17/33
  • SAM_6286.JPG%18/33
  • SAM_6288.JPG%19/33
  • SAM_6297.JPG%20/33
  • SAM_6304.JPG%21/33
  • SAM_6331.JPG%22/33
  • SAM_6332.JPG%23/33
  • SAM_6321.JPG%24/33
  • SAM_6323.JPG%25/33
  • SAM_6349.JPG%26/33
  • SAM_6348.JPG%27/33
  • SAM_6345.JPG%28/33
  • SAM_6334.JPG%29/33
  • SAM_6375.JPG%30/33
  • SAM_6370.JPG%31/33
  • SAM_6290.JPG%32/33
  • SAM_6252.JPG%33/33
  1/33
  SAM_6389.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 377
  • Dhomat gjumi: 15 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga fuat toptani
  • Zona e brendshme: 1.370 m²
  • Mbulim zone: 1.370 m²
   • per shitje 3 000 000 €
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera vile 3 kateshe me nje siperfaqe totale prej 1370 m2 e ndodhur ne nje zone vilash dhe mjaft e kerkuar ,prane vilave gjermane.Vila eshte ne gjendje shume te mire si jashte dhe brenda me punime shume cilesore , me panele diellore dhe me ngrohje qendrore ne te gjithe ndertesen.Ambienti ka nje perberje te tille : Kati 1 perbehet nga holli, kuzhine ,dhome , tualet. Kati i dyte ka 4 dhoma me tualete brenda secila dhe tualet te perbashket. Kati 3 ka dhome gjumi ,salle te madhe qe mund te perdoret per mbledhje, tualet dhe siper ka papafingo.Ndertesa ka dhe katin perdhe qe sherben si garazh dhe ka nje kapacitet per shume makina. Rreth e perqark vila ka oborr te rregulluar me peme dekorative dhe frutore. Ndertesa eshte shume e pershtatshme si per banim ose rezidence po ashtu dhe per biznese te ndryshme , per zyra qendrore etj. Per nje vizite ne prone dhe per informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 9
   • te gjitha dhomat 15
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1370.00 m²
   • Zone interneti 1370.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %