Ju jeni vizitori 4638591

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 NË RR. E KAVAJËS.
 • CIMG0185.JPG
  Full Screen
  • CIMG0185.JPG%1/43
  • CIMG0189.JPG%2/43
  • CIMG0181.JPG%3/43
  • CIMG0182.JPG%4/43
  • CIMG0183.JPG%5/43
  • CIMG0178.JPG%6/43
  • CIMG0179.JPG%7/43
  • CIMG0187.JPG%8/43
  • CIMG0186.JPG%9/43
  • CIMG0188.JPG%10/43
  • CIMG0184.JPG%11/43
  • CIMG0192.JPG%12/43
  • CIMG0193.JPG%13/43
  • CIMG0195.JPG%14/43
  • CIMG0167.JPG%15/43
  • CIMG0165.JPG%16/43
  • CIMG0169.JPG%17/43
  • CIMG0170.JPG%18/43
  • CIMG0172.JPG%19/43
  • CIMG0173.JPG%20/43
  • CIMG0174.JPG%21/43
  • CIMG0175.JPG%22/43
  • CIMG0222.JPG%23/43
  • CIMG0223.JPG%24/43
  • CIMG0249.JPG%25/43
  • CIMG0232.JPG%26/43
  • CIMG0233.JPG%27/43
  • CIMG0230.JPG%28/43
  • CIMG0235.JPG%29/43
  • CIMG0236.JPG%30/43
  • CIMG0234.JPG%31/43
  • CIMG0238.JPG%32/43
  • CIMG0237.JPG%33/43
  • CIMG0198.JPG%34/43
  • CIMG0199.JPG%35/43
  • CIMG0196.JPG%36/43
  • CIMG0200.JPG%37/43
  • CIMG0203.JPG%38/43
  • CIMG0201.JPG%39/43
  • CIMG0206.JPG%40/43
  • CIMG0204.JPG%41/43
  • CIMG0205.JPG%42/43
  • CIMG0207.JPG%43/43
  1/43
  CIMG0185.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 301
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Tiranë, Rr. e Kavajës
  • Zona e brendshme: 77 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1+1WC në rr. e Kavajës me një sipërfaqe të përgjithshme prej 88 m2. E organizuar në një dhomë ndenjeje me soxhorno, dy dhoma gjumi, një aneks, një korridor lidhës, një ballkon dhe një tualet me dritare. Apartamenti ndodhet në katin e 11-të të një pallati 12-katësh. Pallati përmban dy ashensorë, ka mirëmbajtje shkallësh dhe pastrim. Orientimi i apartamentit (pra dera kryesore) është nga Lindja dhe orientimi i dritareve dhe ballkonit është nga Veriu.
  Dyert e apartamentit për hapësirat e brendshme janë prej druri; dera e jashtme është e blinduar, ndërsa dritaret dhe dera e ballkonit me duralumin, dopioxham dhe grila. Përmban sistem ngrohjeje, i cili të kursen në kosto përsa i përket energjisë elektrike. Tarraca, në shfrytëzim 77 m2, për tavolinë + karrige + çadër ose barbeque. Në këtë apartament nuk është banuar asnjëherë.
  Apartamenti disponon Çertfikatë Pronësie të rregullt (Hipotekë).

  Zona është ndër më të mirat dhe të preferueshmet të kryeqytetit të Tiranës dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

  Për më shumë informacion, si dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • ballkone 1
   • Korridor 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Stacion/zjarrfikes
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Lindje/veri
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Ambjente comerciale
   • spital
   • Market
   • qender tregtare
   • Pamje nga fshati
  • Ekip
   • dush
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.00 m²
   • Zone interneti 77.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
   • palester
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %