Ju jeni vizitori 4653924

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambijent komercial me siperfaqe 320 m2
 • 20160720_123745
  Full Screen
  • 20160720_123745%1/7
  • 20160720_123710%2/7
  • 20160720_123650%3/7
  • 20160720_123145%4/7
  • 20160720_123146%5/7
  • 20160720_123224%6/7
  • 20160720_123259%7/7
  1/7
  20160720_123745
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 271
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Muzeu I Deshmoreve
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Agostin Serreqi
  • Zona e brendshme: 320 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent 320m2 e ndodhur prame qendres se Durresit. Ambjenti ka funksionuar si restorant. Ambienti eshte ne gjendje shume te mire. Ambienti eshte i organizuar ne dy banjo dhe salle qendrore ku mund te pozicionohen tavolinat.
  Per nje vizite nga prane prones ju lutem te na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 320.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %