Ju jeni vizitori 4130576

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra me qira ne Bllok
Ekskluzive
 • IMG_3875
  Full Screen
  • IMG_3875%1/16
  • IMG_3843%2/16
  • IMG_3846%3/16
  • IMG_3844%4/16
  • IMG_3874%5/16
  • IMG_3870%6/16
  • IMG_3845%7/16
  • IMG_3854%8/16
  • IMG_3856%9/16
  • IMG_3859%10/16
  • IMG_3864%11/16
  • IMG_3869%12/16
  • IMG_3877%13/16
  • IMG_3879%14/16
  • IMG_3848%15/16
  • IMG_3851%16/16
  1/16
  IMG_3875
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 414
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 135 m²
  • Mbulim zone: 195 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyra ne Bllok. Me nje siperfaqje prej 135 m2 organizohet ne ambient per recepsion, holl te madh, 2 zyra, 3 tualete dhe nje verande me pamje nga qendra e Bllokut. Ndodhet ne katin e shtate. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete ambient.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 195.00 m²
   • Zone interneti 135.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta