Ju jeni vizitori 4688183

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent sherbimi
 • 14454596_10207143257285739_1927010101_n
  Full Screen
  • 14454596_10207143257285739_1927010101_n%1/1
  1/1
  14454596_10207143257285739_1927010101_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 420
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kinostudio
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Myslym Keta
  • Zona e brendshme: 326,50 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 598 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent sherbimi ne rrugen kryesore Tirane-Kinostudio. Ambjenti eshte aktualisht i dhene me qira nje institucioni (OSSHE).
  Siperfaqja totale 326.50 m2 dhe lartesi 4 m. Per informacione te metejshme ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 326.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %