Ju jeni vizitori 4588382

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET TOKE + NDERTESE NE LUSHNJE 8000m2
 • Fotos Iphone 491.JPG
  Full Screen
  • Fotos Iphone 491.JPG%1/8
  • Fotos Iphone 488.JPG%2/8
  • Fotos Iphone 490.JPG%3/8
  • Fotos Iphone 489.JPG%4/8
  • Fotos Iphone 492.JPG%5/8
  • Fotos Iphone 487.JPG%6/8
  • Fotos Iphone 486.JPG%7/8
  • Fotos Iphone 493.JPG%8/8
  1/8
  Fotos Iphone 491.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 272
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Lushnjë
  • Qark ose prefekture: Lushnjë
  • Qytet: Lushnjë
  • zone: - - -
  • Adresa: GORICAJ, LUSHNJE
  • Zona e brendshme: 8.000 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
  • Zone toke: 7.750 m²
   • per shitje 8 €
 • Detajet e prones

  SHITET TOKE ME SIPERFAQE TOTALE 8000m2. TOKA NDODHET 3 KM LARG AUTOSTRADES LUSHNJE - RROGOZHINE SI DHE NE BREZIN E 2 NGA RRUGA E DIVIJAKES. KA INFRASTRUKTUR MJAFT TE MIRE ME RRUGE TE SHTRUAR DERI NE PRONE , SISTEM KANALIZIMI DHE ELEKTRIK. ESHTE E PERSHTATSHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME AGRO-KULTUROR, FERME ETJ... GJITHASHTU NE TOKE JANE TE NDERTUARA 3 NDERTESA:
  1. AMBIJENT OPEN SPACE ME SIPERFAQE 200 m2 E PERSHTATSHME PER AKTIVITET PRODHIMI, FABRIKA, STALL ETJ
  2. NDERTESE E ORGANIZUAR NE SHTEPI BANIMMI ME SIP 36 m2 E ORGANIZUAR NE 1 DHOME GJUME, DHOME NDENJE + KUZHINE, 1 TUALET
  3. DEPO ME SIPERFAQE 16m2 E PERSHTATSHME PER MAGAZINIM DHE DEPOZITIMIN E MJETEVE TE PUNES.
  CMIMI I TOKES ESHT 8 €/m2 DHE NDODHET NE FSHATIN GORICAJ NE LUSHNJE. JU FTOJ TA VIZITOJME SEBASHKU KETE PRONE.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • farmaci
   • Supermarkete
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Asfalt
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone toke 7750.00 m²
   • Zone interneti 8000.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Ndricim publik
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %