Ju jeni vizitori 4589189

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 te Brryli.
 • SAM_6446.JPG
  Full Screen
  • SAM_6446.JPG%1/10
  • SAM_6447.JPG%2/10
  • SAM_6441.JPG%3/10
  • SAM_6437.JPG%4/10
  • SAM_6445.JPG%5/10
  • SAM_6436.JPG%6/10
  • SAM_6412.JPG%7/10
  • SAM_6413.JPG%8/10
  • SAM_6425.JPG%9/10
  • SAM_6450.JPG%10/10
  1/10
  SAM_6446.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 379
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga sadik petrela
  • Zona e brendshme: 64 m²
  • Mbulim zone: 64 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me nje siperfaqe prej 64 m2 (1+1), i ndodhur ne katin e katert te nje pallati te ri afer maternitetit te ri.Ambienti ka nje perberje dhomash prej 1 dhome gjumi, kuzhina ,tualet, ballkon dhe nje koridor i vogel sapo hyn. Apartamenti ka kushte mjaft te mira si jashte dhe brenda, ndodhet ne je zone mjaft te frekuentuar nga kalimtaret, buze rruge kryesore me pamje nga rruga. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.00 m²
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %