Ju jeni vizitori 4653927

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 Medreseja
 • 20160922_093427
  Full Screen
  • 20160922_093427%1/8
  • 20160922_093315%2/8
  • 20160922_093451%3/8
  • 20160922_093328%4/8
  • 20160921_102555%5/8
  • 20160922_093341%6/8
  • 20160922_093550%7/8
  • 20160922_093602%8/8
  1/8
  20160922_093427
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 385
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 97 m²
   • per shitje 92 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen Ferit Xhajko afer Medresese. Hyrja ndodhet ne katin e IV ne nje pallat te ri me ashensor. Ka orientim Perendim-Lindje. Qetesia dhe afersia me qendren e bejne mjaft te pelqyer dhe atraktive kete zone. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 97.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %