Ju jeni vizitori 4581886

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHitet vile 550 m prane Laprakes perballe kompleksit malaiziane
Ekskluzive
 • 20160908_111157
  Full Screen
  • 20160908_111157%1/12
  • 20160908_111242%2/12
  • 20160908_111705%3/12
  • 20160908_111721%4/12
  • 20160908_111224%5/12
  • 20160908_111746%6/12
  • 20160908_111805%7/12
  • 20160908_111820%8/12
  • 20160908_111848%9/12
  • 20160908_111830%10/12
  • 20160908_111858%11/12
  • 20160908_111921%12/12
  1/12
  20160908_111157
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 380
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 350 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
  • Zone toke: 150 m²
   • per shitje 350 000 €
 • Detajet e prones

  SHitet vile dy kateshe, me sip.ndertimi kati i pare 160 m² dhe kati i dyte 184 m².Me truall sip.505 m²,me hipoteke.Ndertim i ri bashkohor me projekt per 4 kate.kati i dyte ka sallon e guzhine te madhe me minibar dhe oxhak,3 dhoma gjumi ,dy banjo,korridor ,ballkone ne te gjitha dhomat,verante e madhe perpara .instalime ngrohje .kati i pare ka dy garazhe ,pjesa tjeter eshte bosh.vila kufizohet me rrugen dhe kati i pare dhe garazhdet mund te shfrytezohen dhe per aktivitete tregtare .Lagjia eshte me infrastrukture te perfunduar bashkohore ,vila ndodhet perballe kopleksit Malaiziane.te interesuarit mund te na kontaktojne.


 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone toke 150.00 m²
   • Zone interneti 350.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %