Ju jeni vizitori 4697301

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne zonen e Freskut,Linze
 • ef010347-3d7f-4c2b-b508-7b84a04bc91d
  Full Screen
  • ef010347-3d7f-4c2b-b508-7b84a04bc91d%1/7
  • 3a71125d-f764-4b7d-b536-8289e55895df%2/7
  • 4a4c3aa3-4cae-467c-b2d5-f14aa183cb9e%3/7
  • 224d4139-48e4-476a-9a8f-87749050b44e%4/7
  • e2aad7cc-fc7f-4ff0-a472-c3b27652d485%5/7
  • 2a7438bc-094d-4ced-bcfc-32bfe86e50c0%6/7
  • planimetria%7/7
  1/7
  ef010347-3d7f-4c2b-b508-7b84a04bc91d
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 157
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Linze
  • zone: - - -
  • Adresa: Fresku,Linze
  • Zona e brendshme: 61,26 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 36 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 70 m2 tek Fresku,Linze. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te me orientim nga rruga kryesore. Eshte i organizuar me nje ambient ndenje + gatim, dhome gjumi me ballkon si dhe nje tualet. Disponon hipoteke.
  Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone jeni te ftuar te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 61.26 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %