Ju jeni vizitori 4673404

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje
 • 20160923_122421
  Full Screen
  • 20160923_122421%1/11
  • 20160923_122340%2/11
  • 20160923_122445%3/11
  • 20160923_122328%4/11
  • 20160923_122516%5/11
  • 20160923_122520%6/11
  • 20160923_122555%7/11
  • 20160923_122608%8/11
  • 20160923_122312%9/11
  • 20160923_122300%10/11
  • 20160923_122324%11/11
  1/11
  20160923_122421
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 462
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Elbasanit
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 67 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne rrugen e Elbasanit kati i dyte pallat ekzistues. Organizohet nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes nje dhome gjumi dhe nje tualet.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 67.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %