Ju jeni vizitori 4688115

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Duplex, Vile ne Gjirin e Lalesit
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/12
  • 2%2/12
  • 4%3/12
  • 5%4/12
  • 3%5/12
  • 11%6/12
  • 7%7/12
  • 9%8/12
  • 6%9/12
  • 8%10/12
  • 10%11/12
  • 12%12/12
  1/12
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 387
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri i Lalesit, Durres
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet duplex ne Gjirin e Lalesit,ne Kompleksin Lura III, krejtesishte i ri dhe ne faze rifiniture. Duplexi ka ne perberjen e tij dhe 100 metra hapesire oborri te shfrytezueshme.
  Organizimi:
  KI: sogiorno + dhome gatimi + 2 dhoma gjumi + tualet.
  KII: 2 dhoma gjumi + tualet + verande.
  Per zonen ku prozicionohet dhe per cmimin aktual, duplexi perben nje okazion qe s'duhet humbur, prandaj nxitoni per nje shoqerim ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %