Ju jeni vizitori 4606684

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje te Misto Mame
 • 14454541_1521295844562797_1095683353_n
  Full Screen
  • 14454541_1521295844562797_1095683353_n%1/1
  1/1
  14454541_1521295844562797_1095683353_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 424
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Misto Mame
  • Zona e brendshme: 64,50 m²
  • Mbulim zone: 64,50 m²
   • per shitje 29 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje te Misto Mame ne nje kompleks te ri pallatesh me ndertime shume cilesote me sheshpushim me kende lojrash per femijet etj.
  I organizuar nga nje dhome matrimoniale me dalje ne ballkon dhe salloni po ashtu me dalje ne ballkon, koridor, tualet. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.50 m²
   • Zone interneti 64.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %