Ju jeni vizitori 4654003

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË UNAZËN E RE
 • image-0-02-01-21f313c15aac9f424de605b37f2dca7ac7032c05acfd122add551691e49bfdc2-V[1]
  Full Screen
  • image-0-02-01-21f313c15aac9f424de605b37f2dca7ac7032c05acfd122add551691e49bfdc2-V[1]%1/4
  • image-0-02-01-3a571e14cb67dc05f7bab28345c0de68255393680d0f6f56e8109287f2996731-V[1]%2/4
  • image-0-02-01-c279da64414655da0b31694ac209cdf3ef4b84bc782b59538fee8d32dd9f577d-V[1]%3/4
  • image-0-02-01-c273480fed4d36b0bb268e7c64e521cb497f48d827073d029c8df9dd70915c8d-V[1]%4/4
  1/4
  image-0-02-01-21f313c15aac9f424de605b37f2dca7ac7032c05acfd122add551691e49bfdc2-V[1]
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 305
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Tiranë, Unaza e Re, Rr. Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  292 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial me sipërfaqe të përgjithshme 100 m2. Bëhet fjalë për një ambient të papërdorur më parë. Ndodhet në katin e parë të një ndërtese 10- katëshe me një stil arkitekturor të ri. Zona është e mbipopulluar dhe të ofron mundësinë për hapjen e një biznesi të ri, ndryshe nga bizneset përreth. Ambienti mund të përdoret edhe si 'PlayStation' (sugjerim).

  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta