Ju jeni vizitori 4675230

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET TOKË DHE BIZNES NË PRUSH, TIRANË
 • CIMG0027.JPG
  Full Screen
  • CIMG0027.JPG%1/26
  • CIMG0019.JPG%2/26
  • CIMG0010.JPG%3/26
  • CIMG0032.JPG%4/26
  • CIMG0043.JPG%5/26
  • CIMG0012.JPG%6/26
  • CIMG0013.JPG%7/26
  • CIMG0009.JPG%8/26
  • CIMG0035.JPG%9/26
  • CIMG0008.JPG%10/26
  • CIMG0022.JPG%11/26
  • CIMG0020.JPG%12/26
  • CIMG0033.JPG%13/26
  • CIMG0028.JPG%14/26
  • CIMG0040.JPG%15/26
  • CIMG0069.JPG%16/26
  • CIMG0031.JPG%17/26
  • CIMG0021.JPG%18/26
  • CIMG0026.JPG%19/26
  • CIMG0030.JPG%20/26
  • CIMG0050.JPG%21/26
  • CIMG0055.JPG%22/26
  • CIMG0052.JPG%23/26
  • CIMG0066.JPG%24/26
  • CIMG0071.JPG%25/26
  • CIMG0070.JPG%26/26
  1/26
  CIMG0027.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 307
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Prush, Vaqarr, Tiranë
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 600 m²
  • Zone toke: 1.040 m²
   • per shitje 170 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet tokë, ndërtim dhe biznes në Prush, Tiranë. Toka disponon Çertifikatë Pronësie, dhe godina disponon Leje Ndërtimi. Sipërfaqja e përgjithshme e pronës është 1040 m2, nga të cilat 400 m2 janë tokë e lirë, e mbjellë dhe frutore, dhe 640 m2 janë sipërfaqe ndërtimi për biznesin dhe oborr përreth. Organizimi i brendshëm përbëhet nga 2 salla të mëdha, 6 dhoma pune me makineri dhe për funksione të ndryshme, një zyrë, dhe dy tualete, brenda dhe jashtë. Punishtja është e shtruar nga brenda me beton lustër, ka çati në formë trekëndore, të bërë me dru dhe polikarbonat, dhe arrin lartësinë 3,6 m në pjesën anësore dhe 5,5 m lartësi në kulm. Është e pajisur edhe me dritare, pra ka ndriçim natyral. Aktualisht funksionet e dhomave janë: dhoma e montimit, dhomë lyerjeje, dhomë mjetesh ndihmëse, dhomë smerilimi, zona e përpunimit mekanik, zona e montimit, dhomë punëtorësh dhe zyrë.
  Makineritë e punishtes janë: sharrë shirit, grosetë, trapano horizontal dhe vertikal, sharrë cirkulare, sharrë trafor, dy freza, sharrë skuadruese, trapano për fole katrore, makineria e mprehjes, presë, makineri kalibruese, kabinë lyerjeje, sharrë shkurtuese si dhe trapano dhe vegla të tjera.
  Godina është e rrethuar me oborr të shtruar, që shërben edhe për parkim.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore jug/veri
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • rruge e pashtruar deri ne prone 30
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Asfalt
   • orientimi I paneleve diellore ne toke Gjithe diten
  • Siperfaqet
   • planimetria 600.00 m²
   • Zone toke 1040.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Rrjet/gardh
   • mur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %