Ju jeni vizitori 4698265

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira te Komuna e Parisit.
 • image-0-02-01-170af88d93f66e6e50da549de0352b44622d16dc8a39861632943c84b651b9de-V
  Full Screen
  • image-0-02-01-170af88d93f66e6e50da549de0352b44622d16dc8a39861632943c84b651b9de-V%1/8
  • IMG_8159%2/8
  • IMG_8158%3/8
  • IMG_8160%4/8
  • IMG_8164%5/8
  • IMG_8163%6/8
  • IMG_8165%7/8
  • IMG_8166%8/8
  1/8
  image-0-02-01-170af88d93f66e6e50da549de0352b44622d16dc8a39861632943c84b651b9de-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 670
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit te Kristal Center.
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti 2+1 per qira te Komuna e Parsit prane qendres Kristal Center me nje siperfaqe 90m² dhe i organizuar ne 1 dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri,ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Majlinda Budani
  Telefone: +355694050009
  email: majlinda.budani@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta