Ju jeni vizitori 4169836

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1, me qira prane Xhamise Tabakeve
 • DSC_1315.JPG
  Full Screen
  • DSC_1315.JPG%1/5
  • DSC_1310.JPG%2/5
  • DSC_1306.JPG%3/5
  • DSC_1314.JPG%4/5
  • DSC_1312%5/5
  1/5
  DSC_1315.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 559
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Xhamise Tabakeve
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament i ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe cilesor, prane Xhamise Tabakeve. Me nje siperfaqe 70 m2 apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. I mobiluar dhe i pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta