Ju jeni vizitori 4638488

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • IMG_20160916_102757
  Full Screen
  • IMG_20160916_102757%1/13
  • IMG_20160916_102628%2/13
  • IMG_20160916_102724%3/13
  • IMG_20160916_102704%4/13
  • IMG_20160916_102733%5/13
  • IMG_20160916_102751%6/13
  • IMG_20160916_102744%7/13
  • IMG_20160916_102806%8/13
  • IMG_20160916_102819%9/13
  • IMG_20160916_102826%10/13
  • IMG_20160916_102831%11/13
  • IMG_20160916_102847%12/13
  • IMG_20160916_103455%13/13
  1/13
  IMG_20160916_102757
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 178
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Mbrapa Globe
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 103 m²
   • per shitje 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne rrugen e Kavejes, mbrapa qendres Globe. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 8 katesh. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje sallon bashke me pjesen e guzhines ka dhe dy tualete. Orientimin e ka jug-perndim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 103.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 95.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %