Ju jeni vizitori 4600330

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent i nje Bar kafeje ose biznesi i tij te 21 Dhjetori
 • 14480765_1152517714805190_397604033304767198_o
  Full Screen
  • 14480765_1152517714805190_397604033304767198_o%1/3
  • 14468285_1152517338138561_2383251567936301329_o%2/3
  • 14425488_1152517468138548_5986162975501189874_o%3/3
  1/3
  14480765_1152517714805190_397604033304767198_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 394
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 dhjetori
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • per shitje 100 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznesi i nje Bar kafeje te 21 Dhjetori 100000 euro si dhe jepet me qera 1500 euro.Ambjenti ka nje siperfaqe prej 90 m² te brendshem me 2 tualete,220 m² verande dhe ka nje klientel shume te ngritur.Ka nje pozicion strategjik qe i duhet nje biznesi me aktivitet te tille dhe ndodhet ne nje nga zonat me me fluks te Tiranes.pervec si biznes prona ka nje vler shitjeje 500 000 euro.Per me teper detaje na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %