Ju jeni vizitori 4636927

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne Qender
 • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.21
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.21%1/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.18%2/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.22%3/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.21 (1)%4/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.22 (1)%5/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.20%6/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.17%7/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.19%8/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.20 (1)%9/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.23%10/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.25%11/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.23 (1)%12/13
  • WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.24 (1)%13/13
  1/13
  WhatsApp Image 2016-09-27 at 15.24.21
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 727
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Donika Kastrioti
  • Zona e brendshme: 152,33 m²
  • Mbulim zone: 152,33 m²
   • per shitje 335 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira ne Tirane.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine , 2 tualete dhe 2 ballkone.
  Ndodhet ne katin e 8 te nje godine te re me ashensor.
  Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe shitet totalisht i mobiluar.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 152.33 m²
   • Zone interneti 152.33 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %