Ju jeni vizitori 4210658

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Apartament 2+1, ne Misto Mame
 • 20160923_132736
  Full Screen
  • 20160923_132736%1/11
  • 20160923_132538%2/11
  • 20160923_132129%3/11
  • 20160923_132243%4/11
  • 20160923_132635%5/11
  • 20160923_132611%6/11
  • 20160923_132837%7/11
  • 20160923_132753%8/11
  • 20160923_132914%9/11
  • 20160923_133003%10/11
  • 20160927_155135%11/11
  1/11
  20160923_132736
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 3004
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 102,30 m²
  • Mbulim zone: 102,30 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne zonen Misto Mame.
  Apartamenti eshte pozicionuar ne kat te 9, orientuar nga jugu dhe perendimi.
  Siperfaqe totale 102.3 m2, siperfaqe brendshme 93.6. Organizuar shume mire, shfrytezuar ne maksimum cdo hapsire.
  Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet. 2 ballkone.
  Apartamenti shitet i mobiluar. Disponon certifikate pronesie.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.30 m²
   • Zone interneti 102.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %