Ju jeni vizitori 4675199

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre Dublex per Qera
 • IMG_1039.JPG
  Full Screen
  • IMG_1039.JPG%1/24
  • IMG_1047.JPG%2/24
  • IMG_1034.JPG%3/24
  • IMG_1051.JPG%4/24
  • IMG_1036.JPG%5/24
  • IMG_1050.JPG%6/24
  • IMG_1038.JPG%7/24
  • IMG_1037.JPG%8/24
  • IMG_1035.JPG%9/24
  • IMG_1044.JPG%10/24
  • IMG_1043.JPG%11/24
  • IMG_1048.JPG%12/24
  • IMG_1053.JPG%13/24
  • IMG_1052.JPG%14/24
  • IMG_1046.JPG%15/24
  • IMG_1042.JPG%16/24
  • IMG_1054.JPG%17/24
  • IMG_1056.JPG%18/24
  • IMG_1058.JPG%19/24
  • IMG_1041.JPG%20/24
  • IMG_1040.JPG%21/24
  • IMG_1045.JPG%22/24
  • IMG_1049.JPG%23/24
  • IMG_1057.JPG%24/24
  1/24
  IMG_1039.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 153
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Brigada 8
  • Zona e brendshme: 383 m²
  • Zone toke: 383 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Zyre Dublex per Qera ne Qender te Bllokut. Zyrat ndodhet ne nje ndertes te re ne katin e 4 dhe te 5. Kati i kater ka nje sip. 200 m2 dhe kati i 5-te ka nje sip.183 m2. Ka funksionuar gjithmon per zyra. Ka nje pamje te lire nga tirana. Ka akses shume te mire me rruget e tiranes dhe te cddo lloj faciliteti qe mund tju nevojitet ne kete zone. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 6
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 8
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 383.00 m²
   • Zone interneti 383.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta