Ju jeni vizitori 4581863

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet njësi tregtimi në bulevardin Zhan D'ark, me akses të menjëhershëm me rrugën kryesore.
 • IMG_20160926_105909
  Full Screen
  • IMG_20160926_105909%1/12
  • IMG_20160926_105638%2/12
  • IMG_20160926_105653%3/12
  • IMG_20160926_105632%4/12
  • IMG_20160926_105658%5/12
  • IMG_20160926_105648%6/12
  • IMG_20160926_105703%7/12
  • IMG_20160926_105720%8/12
  • IMG_20160926_105731%9/12
  • IMG_20160926_105739%10/12
  • IMG_20160926_105744%11/12
  • IMG_20160926_105913%12/12
  1/12
  IMG_20160926_105909
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 499
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: bulevardi Zhan D'ark
  • Zona e brendshme: 58,80 m²
  • Mbulim zone: 58,80 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Në bulevardin Zhan D'ark shitet ambjent komercial.
  Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një godine 6-katëshe në kryqëzim të rrugës Fadil Rada me Bulevardin Zhan D'Ark.
  Vetë godina ka pozicion shumë të favorshëm në zhvillimin dhe reklamimin e aktiviteteve në fushën komerciale.
  Fasada kryesore është me orientim nga Jugu dhe është fasadë xham e siguruar me qepen llamarinë.
  Vetë njësia përbëhet nga ambjenti kryesor, ambjent duplex me magazinë në katin 1 dhe zyrë + tualet ne katin 2.
  Punimet e materialet e përdorura në rifiniturë të brendshme e të jashtme janë të një cilësie të mirë e bashkëkohore.
  Zona në të cilën ndodhet prona është e sistemuar nga ana urbane dhe asnjë plan i ri urbanistik nuk do të cënojë atë në gëzimin e qetë, pasi ajo ruan kushtet dhe distancat urbane nga godinat e tjera rreth saj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore jug
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 58.80 m²
   • Zone interneti 58.80 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %