Ju jeni vizitori 4697273

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITJE/ QIRA BIZNESI
 • 10952547_1538060533133533_1407386982104064862_n
  Full Screen
  • 10952547_1538060533133533_1407386982104064862_n%1/5
  • 10942311_1538062136466706_7912892196010286718_n%2/5
  • Capture.JPG%3/5
  • 10923393_1535877820018471_390472131519754253_n%4/5
  • 10923639_1538061129800140_5839213588307658608_o%5/5
  1/5
  10952547_1538060533133533_1407386982104064862_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 310
  • Tipi i prones: Restorant
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Tiranë, Myslym Shyr
  • Zona e brendshme: 148 m²
   • per shitje 30 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira biznesi në një lokal në Rr.Myslym Shyr. Biznesi shitet 30000 Euro ose Jepet me qira 1000 Euro/ muaj. Organizimi i biznesit i vendosur në një ambient, një verandë dhe dy tualete. Një tjetër opsion për këtë biznes është edhe partneriteti për shtatë vite, duke investuar 13000 Euro.

  Për një vizitë në biznes, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Fillimi I konstruksionit 2016-09-28
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 148.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %