Ju jeni vizitori 4695522

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1, prane plazhit Iliria, Durres
 • DSC_6055.JPG
  Full Screen
  • DSC_6055.JPG%1/9
  • DSC_6059.JPG%2/9
  • DSC_6051.JPG%3/9
  • DSC_6049.JPG%4/9
  • DSC_6062.JPG%5/9
  • DSC_6065.JPG%6/9
  • DSC_6066.JPG%7/9
  • DSC_6071.JPG%8/9
  • DSC_6070.JPG%9/9
  1/9
  DSC_6055.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 552
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi Iliria
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 74 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Ne katin e 5-te te nje pallati buze detit ne plazhin Iliria, Durres shitet apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me pjesen e gatimit, 1 tualet dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme nga deti. Furnizim i panderprere me uje e drita. Zone e qete dhe me kushtet e duhura. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 74.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %