Ju jeni vizitori 4176683

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera ose shitet Galeria.
 • DSC08338.JPG
  Full Screen
  • DSC08338.JPG%1/9
  • DSC08332.JPG%2/9
  • DSC08330.JPG%3/9
  • DSC08333.JPG%4/9
  • DSC08335.JPG%5/9
  • DSC08342.JPG%6/9
  • DSC08339.JPG%7/9
  • DSC08341.JPG%8/9
  • DSC08340.JPG%9/9
  1/9
  DSC08338.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 397
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Bardhok Biba" Galeria
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • per shitje 140 000 €
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qera 450 € ose shitet 140000 €. Apartamenti eshte 120 m². 2+1 dhe 2 tualete,ballkon dhe 1 garazh per makin. Ndodhet ne katin e 7 te Galeria prane shkolles 'Sami Frasheri'.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %