Ju jeni vizitori 4194621

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
Ekskluzive
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/6
  • 13646706_10153709280990978_1589346412_o%2/6
  • 13838261_10153709280640978_2129487761_o%3/6
  • 13639486_10153709281350978_838658721_o%4/6
  • 13682546_10153709281130978_536479967_o%5/6
  • 13662654_10153709280725978_21045990_o%6/6
  1/6
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 672
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Rezidences "Kodre e Diellit"
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65m2 prane Rezidences 'Kodra e Diellit'. I pozicionuar ne katin e trete te nje pallati shume cilesor dhe me administrim shume te mire. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %