Ju jeni vizitori 4168578

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 me qira, Komuna e Parisit
 • HPIM4289
  Full Screen
  • HPIM4289%1/8
  • HPIM4291%2/8
  • HPIM4292%3/8
  • HPIM4296%4/8
  • HPIM4298%5/8
  • HPIM4297%6/8
  • HPIM4300%7/8
  • HPIM4302%8/8
  1/8
  HPIM4289
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 398
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Muhamet Gjollesha"
  • Zona e brendshme: 74,30 m²
  • Mbulim zone: 74,30 m²
  • Zone toke: 74,30 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e shtate ne nje pallat te ri, organizohet ne nje dhome gjumi, sallon, kuzhine dhe nje tualet.I mobiluar ne menyre komode.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.30 m²
   • Zone toke 74.30 m²
   • Zone interneti 74.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta