Ju jeni vizitori 4589158

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial 140 m2 ne qender
 • 14536496_668170436667185_1188608734_o
  Full Screen
  • 14536496_668170436667185_1188608734_o%1/4
  • 14466287_668170423333853_1129534131_o%2/4
  • 14513662_668170446667184_808739563_o%3/4
  • 14536521_668170426667186_1061273535_o%4/4
  1/4
  14536496_668170436667185_1188608734_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 500
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga durresit
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ne qender ambjent komercial me nje siperfaqe prej 140 m2. E mjaftueshme per te zhvilluar aktivitete te ndryshme ne saje te hapesires qe ka dhe per me teper ka nje fasade xhami ne rrugen kryesore, Ne cmim eshte i perfshire edhe taksat. Na kontaktoni per te zhvilluar biznesin tuaj ne kete ambjent !
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta