Ju jeni vizitori 4653950

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje
 • IMG_7034
  Full Screen
  • IMG_7034%1/10
  • IMG_7045%2/10
  • IMG_7037%3/10
  • IMG_7030%4/10
  • IMG_7032%5/10
  • IMG_7035%6/10
  • IMG_7036%7/10
  • IMG_7033%8/10
  • IMG_7041%9/10
  • IMG_7031%10/10
  1/10
  IMG_7034
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 158
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Faik Konica
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Zone toke: 112 m²
   • per shitje 112 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje prane Lion Park. Ka nje organizim perfekte te ambjenteve te brendshme. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi. Apartamenti eshte i pajisur me te gjithe facilitetet dhe ka akses te menjehershem ne rruge kyesore te Tiranes. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 112.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %