Ju jeni vizitori 4615558

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1 te Ambasador 3
 • 14527531_668256829991879_1007226680_n
  Full Screen
  • 14527531_668256829991879_1007226680_n%1/4
  • 14459806_668256876658541_789366831_n%2/4
  • 14542617_668256866658542_715317817_n%3/4
  • 14542902_668256846658544_55327826_n%4/4
  1/4
  14527531_668256829991879_1007226680_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 503
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga dervish hima
  • Zona e brendshme: 122,79 m²
  • Mbulim zone: 146,12 m²
   • per shitje 265 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje nga rezidencat me te kerkuara te momentit. Ambasador 3 eshte vendi ku ofrohet ky apartament me dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Kati i larte i vendodhjes se apartamentit ben te mundur qe tju serviret nje pamje mjaft e bukur e kryeqytetit.
  Me nje planimetri goxha te favorshme per te mundesaur nje jetese komode. Mirembajtja eshte nje nga pikat kyce te nderteses ku sherbimi eshte maksimal per banoret. ndoshet ne nje nga pikat me kryesore te Tiranes.
  Apartamenti ofrohet me cmim kleringu.
  Na kontaktoni per cdi informacion shtese.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 16
  • Siperfaqet
   • planimetria 146.12 m²
   • Zone interneti 122.79 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %