Ju jeni vizitori 4688188

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient Komercial me Qira
 • DSC_1416
  Full Screen
  • DSC_1416%1/20
  • DSC_1398%2/20
  • DSC_1401%3/20
  • DSC_1404%4/20
  • DSC_1406%5/20
  • DSC_1402%6/20
  • DSC_1395%7/20
  • DSC_1394%8/20
  • DSC_1410%9/20
  • DSC_1414%10/20
  • DSC_1412%11/20
  • DSC_1417%12/20
  • DSC_1420%13/20
  • DSC_1421%14/20
  • DSC_1423%15/20
  • DSC_1429%16/20
  • DSC_1426%17/20
  • DSC_1430%18/20
  • DSC_1390%19/20
  • DSC_1391%20/20
  1/20
  DSC_1416
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 115
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Siri Kodra
  • Zona e brendshme: 1.100 m²
  • Mbulim zone: 1.100 m²
  • Zone toke: 1.400 m²
   • Per qira  4 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial 1100m2 tek Rruga Siri Kodra.
  Godina eshte e strukturuar ne 2kate, te dyja me hapesira Open Space.
  Kati i pare eshte i organizuar ne 2 ambiente te vecanta dhe 2 tualete. Njeri prej ambienteve, me siperfaqe me te madhe, mund te perdoret si magazine.
  Kati i dyte eshte i organizuar ne nje ambient te madh dhe 2 tualete. Ambienti i ketij kati ka punime ekstra tavan te varur, ndritcim me spote dhe mund te perdoret per showroom apo ekspozitor i cdo lloj biznesi te mundshem.
  Godina eshte pajisur me sistem aspirimi, ndritcim i bollshem si natyral edhe artificial, sistem ngrohje-ftohje dhe ashensor.
  Ambienti eshte totalisht i restauruar si brenda ashtu edhe jashte, mundesi parkimi brenda rrethimit te godines dhe garazhd.
  Ofron mundesi te mira per biznese te ndryshme.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 1100.00 m²
   • Zone toke 1400.00 m²
   • Zone interneti 1100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta