Ju jeni vizitori 4640150

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent ne laprake ne rruge kryesore 200 metra larg nga zogu i zi
 • 20160929_144847
  Full Screen
  • 20160929_144847%1/2
  • 20160929_144929%2/2
  1/2
  20160929_144847
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 402
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Laprake ne rruge kryesore 200 metra nga zogu zi jepet me qira ambjent 53 m²
  • Zona e brendshme: 53 m²
  • Mbulim zone: 53 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent ne laprake ne rruge kryesore 200 metra nga zogu i zi , ambjenti eshte 53 meter ,fasade xhami i pershtatshem per zyra dhe cdo lloje biznesi , jepet 500 euro i negociueshem, te interesuarit te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 53.00 m²
   • Zone interneti 53.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta