Ju jeni vizitori 4585579

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1+1 te zona e Porcelanit.
 • 14
  Full Screen
  • 14%1/11
  • 2%2/11
  • 4%3/11
  • 5%4/11
  • 7%5/11
  • 8%6/11
  • 9%7/11
  • 10%8/11
  • 13%9/11
  • 15%10/11
  • 16%11/11
  1/11
  14
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 443
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Oxhaku
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga :Kongresi i Manastirit
  • Zona e brendshme: 124,83 m²
  • Mbulim zone: 135,72 m²
   • per shitje 88 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1+1 te zona e Porcelanit.Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 1 ballkon.Hapesirat e apartamentit jane te shfrytezueshme.Disponon certifikate pronesie.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 135.72 m²
   • Zone interneti 124.83 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %