Ju jeni vizitori 4592602

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • 14527402_10207320658917931_1527600390_n
  Full Screen
  • 14527402_10207320658917931_1527600390_n%1/7
  • 14528331_10207320658597923_1400472720_n%2/7
  • 14483971_10207320659317941_1443991247_n%3/7
  • 14528443_10207320658717926_1549155761_n%4/7
  • 14509196_10207320659637949_28804152_n%5/7
  • 14528206_10207320658877930_2057805407_n%6/7
  • 14502019_10207320658357917_1431079317_n%7/7
  1/7
  14527402_10207320658917931_1527600390_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 435
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Hodo Beg
  • Zona e brendshme: 66,50 m²
  • Mbulim zone: 79,10 m²
   • per shitje 79 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 prane Bulevardit 'Bajram Curri'. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh, ndertim i ri i perfunduar ne vitin 2014, ne nje zone shume te pershtatshme per nje jetese cilesore ne Tirane. Apartamenti perban nje ambjent ndejtje, ngrenie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkone. Apartamenti eshte i orjentuar nga jugu. Per me shume detaje si dhe nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 79.10 m²
   • Zone interneti 66.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %