Ju jeni vizitori 4692618

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira
 • 14513580_10207782341137760_44387152_o
  Full Screen
  • 14513580_10207782341137760_44387152_o%1/8
  • 14536516_10207782341177761_609646167_o%2/8
  • 14466245_10207782341057758_106327251_o%3/8
  • 14550891_10207782340857753_1337966325_o%4/8
  • 14502007_10207782340977756_589931487_n%5/8
  • 14483964_10207782341257763_1681246866_n%6/8
  • 14543330_10207782340377741_500870095_n%7/8
  • 14551035_10207782341217762_883667468_o%8/8
  1/8
  14513580_10207782341137760_44387152_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 417
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 116 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te ne nje kompleks me adminstrim shume te mire. Siperfaqe e apartamentit eshte 103 m2 hapsire e brendshme. Organizimi i brendshem: ambjent ndenje dhe guzhine e perbashket dy dhoma gjumi, garderobe, tualet dhe nje ballkon. I pabanuar me pare dhe mund te mobilohet sipas shijve te klientit. Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim. Per nje vizit ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 116.00 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 20
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta