Ju jeni vizitori 4122634

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient komercial
 • DSCN0268
  Full Screen
  • DSCN0268%1/9
  • DSCN0260%2/9
  • DSCN0261%3/9
  • DSCN0262%4/9
  • DSCN0263%5/9
  • DSCN0265%6/9
  • DSCN0266%7/9
  • DSCN0267%8/9
  • DSCN0269%9/9
  1/9
  DSCN0268
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 163
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 220 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient komercial ne Unazen e Re. Siperfaqja e ambientit eshte 220 m2 dhe ka nje lartesi kati prej 6m. Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe eshte 50 m larg rruges kryesore. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone interneti 220.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta