Ju jeni vizitori 4157770

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira dyqan buze rruge!!
 • 6
  Full Screen
  • 6%1/1
  1/1
  6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 164
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.e Durresit
  • Zona e brendshme: 45 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira dyqan buze rruge. Dyqani ka nje siperfaqe 45 m2 dhe ndodhet ne rrugen e Durresit.Ka nje organizim open space me nje tualet. Mund te jepet me qira edhe ne gjendjen ekzistuese duke perfshire arredimin.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 45.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta