Ju jeni vizitori 4151007

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 2+1
 • WhatsApp Image 2016-10-01 at 11.59.56
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-01 at 11.59.56%1/3
  • WhatsApp Image 2016-10-01 at 11.59.55%2/3
  • WhatsApp Image 2016-10-01 at 11.59.52%3/3
  1/3
  WhatsApp Image 2016-10-01 at 11.59.56
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 116
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 tek Stacioni Trenit.
  Apartamenti eshte i organizuar ne sallon me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
  Jepet totalisht i mobiluar ne menyre mjaft komode.
  Per nej vizite ne prone jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta