Ju jeni vizitori 4640217

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Qera
 • IMG_0983
  Full Screen
  • IMG_0983%1/8
  • IMG_0979%2/8
  • IMG_0978%3/8
  • IMG_0985%4/8
  • IMG_0981%5/8
  • IMG_0980%6/8
  • IMG_0982%7/8
  • IMG_0984%8/8
  1/8
  IMG_0983
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 161
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Selita e Vjeter
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Zone toke: 75 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per Qera tek Kopshti Zologjike. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri eshte i mire organizuar. Ka siguri dhe qetesi te madhe. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta