Ju jeni vizitori 4694174

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira objekt buze autostrades Tr-Dr
 • 86adddff-a7c9-46ed-98ad-f294e9da3fc6
  Full Screen
  • 86adddff-a7c9-46ed-98ad-f294e9da3fc6%1/4
  • 87f29e02-8779-494c-a5bb-c049b37e591f%2/4
  • cc502dc2-1ec7-4cfa-8cba-fc9102774000%3/4
  • ed0d6812-978a-4d1c-8cb7-a0051f6841f3%4/4
  1/4
  86adddff-a7c9-46ed-98ad-f294e9da3fc6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 166
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira objekt ne autostraden Tr-Dr. Objekti ka nje siperfaqe 400 m2 ne katin 1, 200m2 ne katin 2 dhe 200m2 ne katin 3. Ambienti eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar me parket cilesor,ndricim led,sistem ngrohje-ftohje. Cmimi 4.5 Euro/m2, me mundesi per negociate.
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta