Ju jeni vizitori 4572758

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira, rruga Elbasanit
 • WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53 (5)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53 (5)%1/6
  • WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53 (8)%2/6
  • WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53 (1)%3/6
  • WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53%4/6
  • WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53 (9)%5/6
  • WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53 (4)%6/6
  1/6
  WhatsApp Image 2016-10-08 at 12.19.53 (5)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 648
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Budi
  • Zona e brendshme: 104 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ne fillim te rruges se Elbasanit, ne nje pallat teper cilesor jepet apartament me qira.
  Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 ballkone dhe 2 tualete.
  Ndodhet ne nje pallat teper cilesor, ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar.
  Orientim veri-perendim
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone interneti 104.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta