Ju jeni vizitori 4136231

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • IMG_20161001_125614
  Full Screen
  • IMG_20161001_125614%1/6
  • IMG_20161001_125808%2/6
  • IMG_20161001_125739%3/6
  • IMG_20161001_125529%4/6
  • IMG_20161001_125512%5/6
  • IMG_20161001_125706%6/6
  1/6
  IMG_20161001_125614
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 167
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Brigada 8
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • Per qira  650 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri, ka akses shume te mire ne rruget e tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka orientim Jug-Lindje-perendim. Ka mundesi parkimi. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim moderne. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta