Ju jeni vizitori 4697332

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1, 100 m2 per shitje
 • IMG_1936
  Full Screen
  • IMG_1936%1/8
  • IMG_1937%2/8
  • IMG_1935%3/8
  • IMG_1938%4/8
  • IMG_1939%5/8
  • IMG_1940%6/8
  • IMG_1942%7/8
  • IMG_1941%8/8
  1/8
  IMG_1936
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 675
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Perballe "Shen Eleonora", Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 94,56 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament perballe Shen Eleonores ne Kodren e Diellit, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, dhome ndenje me kuzhine te perfshire dhe 1 tualet. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe karakterizohet nga stili modern i arredimit. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 94.56 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %